Friends - draugiškiausias forumas.~
Hey zuikeli, saulele or something else! Oh no…Negali būti, kad tu dar ne prisijungei prie draugiškiausio ir visokio –iausio forumo “Friends” ! Nieko nelauk, išjunk visokius “Facebook’us” “One’s” ir panašius puslapius, spausk mygtuką "registracija" ir tapk mūsų dalele.;3 lauksim tavęs išskėstom rankom.! : )
Adminės ir forumiečiai.;*

Be yourself cuz' everyone else is taken!♥

rodiklisPortalCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

他媽的我的生活

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
cocain.
Prieš darant išvadas apie mane, tiesiog pabandykit pabendrauti ir susipažinti. Žinokit padeda

Female Virgo Post'ai : 328
B-Day : 1994-09-14
Atvykau : 2011-05-27
Man jau : 22

RašytiTemos pavadinimas: 他媽的我的生活   30/5/2011, 13:36

Čia apsigyvens mano niekam neįdomios dienelės. :D

Boy: you when you smile.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
cocain.
Prieš darant išvadas apie mane, tiesiog pabandykit pabendrauti ir susipažinti. Žinokit padeda

RašytiTemos pavadinimas: Re: 他媽的我的生活   30/5/2011, 18:42

2011.05.30

Taaigi. Atostogos ! Visi mokos, todėl man liūdna ir nėr ką veikti. :( Iki 15 dienos reik išsiilsėti :D. Nusprendžiau į sodą nuvaryt. Kelias link jo manęs niekada nežavėjo. Kadangi darbo diena žmonių nėr, aplink tik kapai ir paukščiai gieda. Tylu, tylu. Net nejauku pasidarė. Aišku man, paranojikei, kaip visada pasirodė, kad kažkas mane seka. : D. Ateinu į sodą, žiūriu atbėga vilkšunis, močiutės nėr. Blem galvoju iš kur vilkšunis mano sode, jau peršikau. Poto žiūriu kaimynė su močiute sėdi. : D. Pagaliau pamačiau žmones ! Ir šunį :D. Perkaitau, tai mane pasiėmė jau :D. Va. Grįžus susitikau su drauge, papasakojau savo liūdna, deja, kitiem linksmai atrodantį gyvenimą. Ir pagaliau greit susitiksiu su nuostabiu žmogučiu, kurio ilgai ilgai nemačiau ! (: Ryt būtina į mokyklą eit, nu bet tyyyyyyyngiu. Neeisiu :( . Vsio, plotas man, reik vakarui kąnors suplanuot. Gero antradienio, iki. :)

Atgal į viršų Go down
cocain.

RašytiTemos pavadinimas: Re: 他媽的我的生活   5/6/2011, 17:07

Myliu vasarą. Myliu, myliu, myliu ją. !
Apskritai senai tokį nuostabų gyvenimą turėjau. Pagaliau pildosi mano veeelniškos svajonės ! Pagaliau !! Pati negaliu patikėti ! . Viskas, esu pats laimingiausias žmogus pasaulyje. Nors dar ne. Kai nustos skaudėti kaklą, tada būsiu. Vot. ;p Byye, gero pirmadienio.(:

Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: 他媽的我的生活   

Atgal į viršų Go down

他媽的我的生活
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11